Udinese - Parma İstatistikleri ve Maç Analizi

Udinese - Parma karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Udinese iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Parma ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.05 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 21 Şubat 2027 17:30
UdineseGüç 34/100
VSBluenergy Stadium
ParmaGüç 33/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Udinese - Parma Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
UdineseGÜÇ PROFİLİParma
34
Genel Güç
33
69
Hücum
54
40
Savunma
49
50
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Udinese - Parma Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Udinese için gol beklentisi 1.10,Parma için 0.95 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.05 seviyesinde.

Udinese gol profili1.10
Parma gol profili0.95
Toplam gol profili2.05
Güç farkı1

Udinese İç Saha İstatistikleri

Udinese · iç saha2G 1B 7M9-17 · 0.70 puan/maç
Udinese · genel4G 3B 13M20-32 · 0.75 puan/maç

Parma Deplasman İstatistikleri

Parma · deplasman2G 1B 7M5-14 · 0.70 puan/maç
Parma · genel7G 3B 10M16-25 · 1.20 puan/maç
FEM MARKET LAB

Udinese - Parma Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
KG VAR%2840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6540 maçlık örneklem
KG YOK%7240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Udinese - Parma Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%4840 maç örneklem
1X%5240 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Udinese - Parma Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%5240 maç örneklem
1.5 ALT%4840 maç örneklem
2.5 ÜST%3540 maç örneklem
2.5 ALT%6540 maç örneklem
3.5 ÜST%1240 maç örneklem
3.5 ALT%8840 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4840 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%1240 maç örneklem

Udinese - Parma Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%2840 maç örneklem
KG YOK%7240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Udinese - Parma Form Durumu ve Maç Profili

Udinese, genel form profilinde maç başına 0.75 puan toplarken,Parma maç başına 1.20 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Udinese için 34/100, Parma için 33/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 UdineseSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.05Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.75 / 1.20Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.