Sassuolo - Roma İstatistikleri ve Maç Analizi

Sassuolo - Roma karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sassuolo iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 1.80 gol yiyor. Roma ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.94 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 21 Şubat 2027 17:30
SassuoloGüç 64/100
VSMapei Stadium – Città del Tricolore
RomaGüç 70/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sassuolo - Roma Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
SassuoloGÜÇ PROFİLİRoma
64
Genel Güç
70
90
Hücum
90
38
Savunma
49
70
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sassuolo - Roma Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sassuolo için gol beklentisi 1.84,Roma için 2.11 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.94 seviyesinde.

Sassuolo gol profili1.84
Roma gol profili2.11
Toplam gol profili3.94
Güç farkı6

Sassuolo İç Saha İstatistikleri

Sassuolo · iç saha6G 1B 3M22-18 · 1.90 puan/maç
Sassuolo · genel6G 4B 10M29-34 · 1.10 puan/maç

Roma Deplasman İstatistikleri

Roma · deplasman6G 3B 1M22-14 · 2.10 puan/maç
Roma · genel14G 5B 1M49-22 · 2.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sassuolo - Roma Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3240 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sassuolo - Roma Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Sassuolo - Roma Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9240 maç örneklem
1.5 ALT%840 maç örneklem
2.5 ÜST%6840 maç örneklem
2.5 ALT%3240 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%3540 maç örneklem
4.5 ALT%6540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%840 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Sassuolo - Roma Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sassuolo - Roma Form Durumu ve Maç Profili

Sassuolo, genel form profilinde maç başına 1.10 puan toplarken,Roma maç başına 2.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sassuolo için 64/100, Roma için 70/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 RomaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.94Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.10 / 2.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.