Sassuolo - Como İstatistikleri ve Maç Analizi

Sassuolo - Como karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sassuolo iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 1.80 gol yiyor. Como ise deplasmanda maç başına 2.40 gol atıp 0.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.80 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 31 Ocak 2027 17:30
SassuoloGüç 64/100
VSMapei Stadium – Città del Tricolore
ComoGüç 87/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sassuolo - Como Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
SassuoloGÜÇ PROFİLİComo
64
Genel Güç
87
90
Hücum
90
38
Savunma
68
70
Form
85
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sassuolo - Como Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sassuolo için gol beklentisi 1.40,Como için 2.40 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.80 seviyesinde.

Sassuolo gol profili1.40
Como gol profili2.40
Toplam gol profili3.80
Güç farkı23

Sassuolo İç Saha İstatistikleri

Sassuolo · iç saha6G 1B 3M22-18 · 1.90 puan/maç
Sassuolo · genel6G 4B 10M29-34 · 1.10 puan/maç

Como Deplasman İstatistikleri

Como · deplasman9G 0B 1M24-7 · 2.70 puan/maç
Como · genel14G 3B 3M36-13 · 2.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sassuolo - Como Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sassuolo - Como Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%5040 maç örneklem
1X%5040 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Sassuolo - Como Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Sassuolo - Como Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sassuolo - Como Form Durumu ve Maç Profili

Sassuolo, genel form profilinde maç başına 1.10 puan toplarken,Como maç başına 2.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sassuolo için 64/100, Como için 87/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+23 ComoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.80Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.10 / 2.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.