Parma - Venezia İstatistikleri ve Maç Analizi

Parma - Venezia karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Parma iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Venezia ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.57 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 10 Ocak 2027 17:30
ParmaGüç 57/100
VSStadio Ennio Tardini
VeneziaGüç 34/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Parma - Venezia Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ParmaGÜÇ PROFİLİVenezia
57
Genel Güç
34
77
Hücum
81
57
Savunma
35
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Parma - Venezia Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Parma için gol beklentisi 1.63,Venezia için 0.93 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.57 seviyesinde.

Parma gol profili1.63
Venezia gol profili0.93
Toplam gol profili2.57
Güç farkı23

Parma İç Saha İstatistikleri

Parma · iç saha5G 2B 3M11-11 · 1.70 puan/maç
Parma · genel7G 3B 10M16-25 · 1.20 puan/maç

Venezia Deplasman İstatistikleri

Venezia · deplasman1G 4B 5M12-19 · 0.70 puan/maç
Venezia · genel8G 2B 10M36-34 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Parma - Venezia Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Parma - Venezia Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%4240 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Parma - Venezia Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Parma - Venezia Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Parma - Venezia Form Durumu ve Maç Profili

Parma, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,Venezia maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Parma için 57/100, Venezia için 34/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+23 ParmaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.57Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.20 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.