Lecce - Parma İstatistikleri ve Maç Analizi

Lecce - Parma karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Lecce iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Parma ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.86 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 6 Ocak 2027 17:30
LecceGüç 44/100
VSStadio Via del mare
ParmaGüç 33/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Lecce - Parma Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LecceGÜÇ PROFİLİParma
44
Genel Güç
33
69
Hücum
54
54
Savunma
49
55
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Lecce - Parma Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Lecce için gol beklentisi 1.20,Parma için 0.66 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.86 seviyesinde.

Lecce gol profili1.20
Parma gol profili0.66
Toplam gol profili1.86
Güç farkı11

Lecce İç Saha İstatistikleri

Lecce · iç saha3G 2B 5M9-12 · 1.10 puan/maç
Lecce · genel9G 3B 8M23-26 · 1.50 puan/maç

Parma Deplasman İstatistikleri

Parma · deplasman2G 1B 7M5-14 · 0.70 puan/maç
Parma · genel7G 3B 10M16-25 · 1.20 puan/maç
FEM MARKET LAB

Lecce - Parma Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
KG VAR%3840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6240 maçlık örneklem
KG YOK%6240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Lecce - Parma Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Lecce - Parma Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6040 maç örneklem
1.5 ALT%4040 maç örneklem
2.5 ÜST%3840 maç örneklem
2.5 ALT%6240 maç örneklem
3.5 ÜST%1240 maç örneklem
3.5 ALT%8840 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%1240 maç örneklem

Lecce - Parma Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3840 maç örneklem
KG YOK%6240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Lecce - Parma Form Durumu ve Maç Profili

Lecce, genel form profilinde maç başına 1.50 puan toplarken,Parma maç başına 1.20 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Lecce için 44/100, Parma için 33/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+11 LecceSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.86Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.50 / 1.20Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.