Venezia - Roma İstatistikleri ve Maç Analizi

Venezia - Roma karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Venezia iç sahada maç başına 2.30 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Roma ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.93 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 6 Ocak 2027 17:30
VeneziaGüç 58/100
VSStadio Pierluigi Penzo
RomaGüç 70/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Venezia - Roma Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
VeneziaGÜÇ PROFİLİRoma
58
Genel Güç
70
90
Hücum
90
43
Savunma
49
65
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Venezia - Roma Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Venezia için gol beklentisi 1.84,Roma için 2.09 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.93 seviyesinde.

Venezia gol profili1.84
Roma gol profili2.09
Toplam gol profili3.93
Güç farkı12

Venezia İç Saha İstatistikleri

Venezia · iç saha5G 0B 5M23-16 · 1.50 puan/maç
Venezia · genel8G 2B 10M36-34 · 1.30 puan/maç

Roma Deplasman İstatistikleri

Roma · deplasman6G 3B 1M22-14 · 2.10 puan/maç
Roma · genel14G 5B 1M49-22 · 2.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Venezia - Roma Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Venezia - Roma Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Venezia - Roma Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%3040 maç örneklem
4.5 ALT%7040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Venezia - Roma Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Venezia - Roma Form Durumu ve Maç Profili

Venezia, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Roma maç başına 2.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Venezia için 58/100, Roma için 70/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+12 RomaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.93Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 2.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.