Monza - AC Milan İstatistikleri ve Maç Analizi

Monza - AC Milan karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Monza iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 2.30 gol yiyor. AC Milan ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.19 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 3 Ocak 2027 17:30
MonzaGüç 46/100
VSU-Power Stadium
AC MilanGüç 56/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Monza - AC Milan Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MonzaGÜÇ PROFİLİAC Milan
46
Genel Güç
56
90
Hücum
84
30
Savunma
54
60
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Monza - AC Milan Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Monza için gol beklentisi 1.41,AC Milan için 1.78 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.19 seviyesinde.

Monza gol profili1.41
AC Milan gol profili1.78
Toplam gol profili3.19
Güç farkı10

Monza İç Saha İstatistikleri

Monza · iç saha4G 1B 5M17-23 · 1.30 puan/maç
Monza · genel8G 2B 10M32-37 · 1.30 puan/maç

AC Milan Deplasman İstatistikleri

AC Milan · deplasman4G 4B 2M13-12 · 1.60 puan/maç
AC Milan · genel7G 6B 7M30-29 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Monza - AC Milan Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Monza - AC Milan Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2540 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%5540 maç örneklem
1X%4540 maç örneklem
X2%7540 maç örneklem

Monza - AC Milan Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Monza - AC Milan Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Monza - AC Milan Form Durumu ve Maç Profili

Monza, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,AC Milan maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Monza için 46/100, AC Milan için 56/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 AC MilanSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.19Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.