Parma - Napoli İstatistikleri ve Maç Analizi

Parma - Napoli karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Parma iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Napoli ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.33 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 3 Ocak 2027 17:30
ParmaGüç 57/100
VSStadio Ennio Tardini
NapoliGüç 57/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Parma - Napoli Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ParmaGÜÇ PROFİLİNapoli
57
Genel Güç
57
77
Hücum
90
57
Savunma
66
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Parma - Napoli Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Parma için gol beklentisi 0.99,Napoli için 1.35 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.33 seviyesinde.

Parma gol profili0.99
Napoli gol profili1.35
Toplam gol profili2.33
Güç farkı0

Parma İç Saha İstatistikleri

Parma · iç saha5G 2B 3M11-11 · 1.70 puan/maç
Parma · genel7G 3B 10M16-25 · 1.20 puan/maç

Napoli Deplasman İstatistikleri

Napoli · deplasman3G 5B 2M15-8 · 1.40 puan/maç
Napoli · genel10G 4B 6M37-19 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Parma - Napoli Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Parma - Napoli Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3240 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%6840 maç örneklem

Parma - Napoli Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Parma - Napoli Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Parma - Napoli Form Durumu ve Maç Profili

Parma, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,Napoli maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Parma için 57/100, Napoli için 57/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkıDengeliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.33Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.20 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.