Roma - Frosinone İstatistikleri ve Maç Analizi

Roma - Frosinone karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Roma iç sahada maç başına 2.60 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Frosinone ise deplasmanda maç başına 1.67 gol atıp 2.67 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.00 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 3 Ocak 2027 17:30
RomaGüç 82/100
VSStadio Olimpico
FrosinoneGüç 32/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Roma - Frosinone Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RomaGÜÇ PROFİLİFrosinone
82
Genel Güç
32
90
Hücum
90
63
Savunma
30
75
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Roma - Frosinone Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Roma için gol beklentisi 3.13,Frosinone için 0.88 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.00 seviyesinde.

Roma gol profili3.13
Frosinone gol profili0.88
Toplam gol profili4.00
Güç farkı50

Roma İç Saha İstatistikleri

Roma · iç saha7G 3B 0M26-9 · 2.40 puan/maç
Roma · genel14G 5B 1M49-22 · 2.35 puan/maç

Frosinone Deplasman İstatistikleri

Frosinone · deplasman0G 2B 1M5-8 · 0.67 puan/maç
Frosinone · genel4G 2B 1M19-13 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Roma - Frosinone Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6523 maçlık örneklem
KG VAR%4823 maçlık örneklem
2.5 ALT%3523 maçlık örneklem
KG YOK%5223 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3923 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2623 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7823 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3023 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Roma - Frosinone Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6123 maç örneklem
X%3523 maç örneklem
2%423 maç örneklem
1X%9623 maç örneklem
X2%3923 maç örneklem

Roma - Frosinone Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9123 maç örneklem
1.5 ALT%923 maç örneklem
2.5 ÜST%6523 maç örneklem
2.5 ALT%3523 maç örneklem
3.5 ÜST%3923 maç örneklem
3.5 ALT%6123 maç örneklem
4.5 ÜST%2623 maç örneklem
4.5 ALT%7423 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%923 maç örneklem
2-3 GOL%5223 maç örneklem
4+ GOL%3923 maç örneklem

Roma - Frosinone Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4823 maç örneklem
KG YOK%5223 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%10023 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7823 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%5723 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%4823 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3023 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2223 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Roma - Frosinone Form Durumu ve Maç Profili

Roma, genel form profilinde maç başına 2.35 puan toplarken,Frosinone maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Roma için 82/100, Frosinone için 32/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+50 RomaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.00Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.35 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.