Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 İstatistikleri ve Maç Analizi

Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Borussia Mönchengladbach iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Schalke 04 ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.31 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German Bundesliga · 24 Nisan 2027 13:30
Borussia MönchengladbachGüç 56/100
VSStadion im Borussia-Park
Schalke 04Güç 53/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Borussia MönchengladbachGÜÇ PROFİLİSchalke 04
56
Genel Güç
53
90
Hücum
88
46
Savunma
46
60
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Borussia Mönchengladbach için gol beklentisi 1.90,Schalke 04 için 1.41 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.31 seviyesinde.

Borussia Mönchengladbach gol profili1.90
Schalke 04 gol profili1.41
Toplam gol profili3.31
Güç farkı3

Borussia Mönchengladbach İç Saha İstatistikleri

Borussia Mönchengladbach · iç saha4G 2B 4M21-15 · 1.40 puan/maç
Borussia Mönchengladbach · genel8G 2B 10M40-40 · 1.30 puan/maç

Schalke 04 Deplasman İstatistikleri

Schalke 04 · deplasman4G 3B 3M14-15 · 1.50 puan/maç
Schalke 04 · genel9G 6B 5M23-20 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Form Durumu ve Maç Profili

Borussia Mönchengladbach, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Schalke 04 maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Borussia Mönchengladbach için 56/100, Schalke 04 için 53/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+3 Borussia MönchengladbachSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.31Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.