Mainz - Augsburg İstatistikleri ve Maç Analizi

Mainz - Augsburg karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Mainz iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 2.40 gol yiyor. Augsburg ise deplasmanda maç başına 2.30 gol atıp 2.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.31 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German Bundesliga · 20 Mart 2027 14:30
MainzGüç 36/100
VSMEWA ARENA
AugsburgGüç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Mainz - Augsburg Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MainzGÜÇ PROFİLİAugsburg
36
Genel Güç
60
90
Hücum
90
30
Savunma
30
50
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Mainz - Augsburg Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Mainz için gol beklentisi 1.74,Augsburg için 2.58 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.31 seviyesinde.

Mainz gol profili1.74
Augsburg gol profili2.58
Toplam gol profili4.31
Güç farkı24

Mainz İç Saha İstatistikleri

Mainz · iç saha2G 1B 7M19-24 · 0.70 puan/maç
Mainz · genel11G 1B 8M53-33 · 1.70 puan/maç

Augsburg Deplasman İstatistikleri

Augsburg · deplasman6G 0B 4M23-21 · 1.80 puan/maç
Augsburg · genel8G 7B 5M41-34 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Mainz - Augsburg Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
KG VAR%7040 maçlık örneklem
2.5 ALT%3040 maçlık örneklem
KG YOK%3040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Mainz - Augsburg Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%4540 maç örneklem
1X%5540 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Mainz - Augsburg Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9240 maç örneklem
1.5 ALT%840 maç örneklem
2.5 ÜST%7040 maç örneklem
2.5 ALT%3040 maç örneklem
3.5 ÜST%5240 maç örneklem
3.5 ALT%4840 maç örneklem
4.5 ÜST%2840 maç örneklem
4.5 ALT%7240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%840 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%5240 maç örneklem

Mainz - Augsburg Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7040 maç örneklem
KG YOK%3040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Mainz - Augsburg Form Durumu ve Maç Profili

Mainz, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Augsburg maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Mainz için 36/100, Augsburg için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+24 AugsburgSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.31Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.