Bayern Munich - Mainz İstatistikleri ve Maç Analizi

Bayern Munich - Mainz karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Bayern Munich iç sahada maç başına 3.90 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Mainz ise deplasmanda maç başına 3.40 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 5.21 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German Bundesliga · 13 Mart 2027 14:30
Bayern MunichGüç 90/100
VSAllianz Arena
MainzGüç 90/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Bayern Munich - Mainz Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Bayern MunichGÜÇ PROFİLİMainz
90
Genel Güç
90
90
Hücum
90
63
Savunma
63
80
Form
85
GOL & MAÇ PROFİLİ

Bayern Munich - Mainz Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Bayern Munich için gol beklentisi 2.76,Mainz için 2.45 ve karşılaşmanın toplam gol profili5.21 seviyesinde.

Bayern Munich gol profili2.76
Mainz gol profili2.45
Toplam gol profili5.21
Güç farkı0

Bayern Munich İç Saha İstatistikleri

Bayern Munich · iç saha8G 1B 1M39-9 · 2.50 puan/maç
Bayern Munich · genel14G 4B 2M58-18 · 2.30 puan/maç

Mainz Deplasman İstatistikleri

Mainz · deplasman9G 0B 1M34-9 · 2.70 puan/maç
Mainz · genel11G 1B 8M53-33 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Bayern Munich - Mainz Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%3040 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Bayern Munich - Mainz Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Bayern Munich - Mainz Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9540 maç örneklem
1.5 ALT%540 maç örneklem
2.5 ÜST%7040 maç örneklem
2.5 ALT%3040 maç örneklem
3.5 ÜST%5240 maç örneklem
3.5 ALT%4840 maç örneklem
4.5 ÜST%4040 maç örneklem
4.5 ALT%6040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%540 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%5240 maç örneklem

Bayern Munich - Mainz Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Bayern Munich - Mainz Form Durumu ve Maç Profili

Bayern Munich, genel form profilinde maç başına 2.30 puan toplarken,Mainz maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Bayern Munich için 90/100, Mainz için 90/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkıDengeliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili5.21Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.30 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.