Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach İstatistikleri ve Maç Analizi

Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Hoffenheim iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Borussia Mönchengladbach ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 2.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.18 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German Bundesliga · 27 Şubat 2027 14:30
HoffenheimGüç 60/100
VSPreZero Arena
Borussia MönchengladbachGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
HoffenheimGÜÇ PROFİLİBorussia Mönchengladbach
60
Genel Güç
44
90
Hücum
90
40
Savunma
30
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Hoffenheim için gol beklentisi 2.45,Borussia Mönchengladbach için 1.73 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.18 seviyesinde.

Hoffenheim gol profili2.45
Borussia Mönchengladbach gol profili1.73
Toplam gol profili4.18
Güç farkı16

Hoffenheim İç Saha İstatistikleri

Hoffenheim · iç saha5G 2B 3M21-17 · 1.70 puan/maç
Hoffenheim · genel10G 2B 8M35-37 · 1.60 puan/maç

Borussia Mönchengladbach Deplasman İstatistikleri

Borussia Mönchengladbach · deplasman4G 0B 6M20-26 · 1.20 puan/maç
Borussia Mönchengladbach · genel8G 2B 10M40-40 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7540 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%2540 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%7540 maç örneklem
2.5 ALT%2540 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%3540 maç örneklem
4.5 ALT%6540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach Form Durumu ve Maç Profili

Hoffenheim, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,Borussia Mönchengladbach maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Hoffenheim için 60/100, Borussia Mönchengladbach için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 HoffenheimSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.18Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.