Mainz - Schalke 04 İstatistikleri ve Maç Analizi

Mainz - Schalke 04 karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Mainz iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 2.40 gol yiyor. Schalke 04 ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.53 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German Bundesliga · 27 Şubat 2027 14:30
MainzGüç 36/100
VSMEWA ARENA
Schalke 04Güç 53/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Mainz - Schalke 04 Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MainzGÜÇ PROFİLİSchalke 04
36
Genel Güç
53
90
Hücum
88
30
Savunma
46
50
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Mainz - Schalke 04 Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Mainz için gol beklentisi 1.58,Schalke 04 için 1.95 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.53 seviyesinde.

Mainz gol profili1.58
Schalke 04 gol profili1.95
Toplam gol profili3.53
Güç farkı17

Mainz İç Saha İstatistikleri

Mainz · iç saha2G 1B 7M19-24 · 0.70 puan/maç
Mainz · genel11G 1B 8M53-33 · 1.70 puan/maç

Schalke 04 Deplasman İstatistikleri

Schalke 04 · deplasman4G 3B 3M14-15 · 1.50 puan/maç
Schalke 04 · genel9G 6B 5M23-20 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Mainz - Schalke 04 Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%3540 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Mainz - Schalke 04 Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%4840 maç örneklem
1X%5240 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

Mainz - Schalke 04 Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%6540 maç örneklem
2.5 ALT%3540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Mainz - Schalke 04 Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Mainz - Schalke 04 Form Durumu ve Maç Profili

Mainz, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Schalke 04 maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Mainz için 36/100, Schalke 04 için 53/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+17 Schalke 04Saha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.53Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.