Sabadell - Sporting de Gijón İstatistikleri ve Maç Analizi

Sabadell - Sporting de Gijón karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sabadell iç sahada maç başına 1.83 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Sporting de Gijón ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.89 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 18 Nisan 2027 15:00
SabadellGüç 74/100
VSEstadi de la Nova Creu Alta
Sporting de GijónGüç 58/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sabadell - Sporting de Gijón Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
SabadellGÜÇ PROFİLİSporting de Gijón
74
Genel Güç
58
90
Hücum
84
60
Savunma
46
60
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sabadell - Sporting de Gijón Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sabadell için gol beklentisi 1.86,Sporting de Gijón için 1.03 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.89 seviyesinde.

Sabadell gol profili1.86
Sporting de Gijón gol profili1.03
Toplam gol profili2.89
Güç farkı16

Sabadell İç Saha İstatistikleri

Sabadell · iç saha4G 2B 0M11-6 · 2.33 puan/maç
Sabadell · genel5G 7B 4M16-16 · 1.38 puan/maç

Sporting de Gijón Deplasman İstatistikleri

Sporting de Gijón · deplasman6G 0B 4M13-15 · 1.80 puan/maç
Sporting de Gijón · genel9G 2B 9M20-26 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sabadell - Sporting de Gijón Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6226 maçlık örneklem
KG VAR%6226 maçlık örneklem
2.5 ALT%3826 maçlık örneklem
KG YOK%3826 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4626 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1926 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4626 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3526 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sabadell - Sporting de Gijón Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6526 maç örneklem
X%826 maç örneklem
2%2726 maç örneklem
1X%7326 maç örneklem
X2%3526 maç örneklem

Sabadell - Sporting de Gijón Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6926 maç örneklem
1.5 ALT%3126 maç örneklem
2.5 ÜST%6226 maç örneklem
2.5 ALT%3826 maç örneklem
3.5 ÜST%4626 maç örneklem
3.5 ALT%5426 maç örneklem
4.5 ÜST%1926 maç örneklem
4.5 ALT%8126 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3126 maç örneklem
2-3 GOL%2326 maç örneklem
4+ GOL%4626 maç örneklem

Sabadell - Sporting de Gijón Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6226 maç örneklem
KG YOK%3826 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8826 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4626 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3526 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6926 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3526 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1226 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sabadell - Sporting de Gijón Form Durumu ve Maç Profili

Sabadell, genel form profilinde maç başına 1.38 puan toplarken,Sporting de Gijón maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sabadell için 74/100, Sporting de Gijón için 58/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 SabadellSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.89Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.38 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.