Eibar - Córdoba İstatistikleri ve Maç Analizi

Eibar - Córdoba karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Eibar iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Córdoba ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.39 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 11 Nisan 2027 15:00
EibarGüç 68/100
VSEstadio Municipal de Ipurúa
CórdobaGüç 38/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Eibar - Córdoba Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
EibarGÜÇ PROFİLİCórdoba
68
Genel Güç
38
90
Hücum
90
60
Savunma
30
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Eibar - Córdoba Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Eibar için gol beklentisi 2.25,Córdoba için 1.13 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.39 seviyesinde.

Eibar gol profili2.25
Córdoba gol profili1.13
Toplam gol profili3.39
Güç farkı30

Eibar İç Saha İstatistikleri

Eibar · iç saha6G 2B 2M18-10 · 2.00 puan/maç
Eibar · genel10G 4B 6M34-24 · 1.70 puan/maç

Córdoba Deplasman İstatistikleri

Córdoba · deplasman2G 2B 6M17-22 · 0.80 puan/maç
Córdoba · genel5G 5B 10M27-38 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Eibar - Córdoba Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
KG VAR%6840 maçlık örneklem
2.5 ALT%3040 maçlık örneklem
KG YOK%3240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Eibar - Córdoba Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Eibar - Córdoba Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%7040 maç örneklem
2.5 ALT%3040 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Eibar - Córdoba Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6840 maç örneklem
KG YOK%3240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Eibar - Córdoba Form Durumu ve Maç Profili

Eibar, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Córdoba maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Eibar için 68/100, Córdoba için 38/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+30 EibarSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.39Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.