Las Palmas - Mallorca İstatistikleri ve Maç Analizi

Las Palmas - Mallorca karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Las Palmas iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Mallorca ise deplasmanda maç başına 0.40 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.68 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 11 Nisan 2027 15:00
Las PalmasGüç 46/100
VSEstadio de Gran Canaria
MallorcaGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Las Palmas - Mallorca Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Las PalmasGÜÇ PROFİLİMallorca
46
Genel Güç
36
69
Hücum
50
54
Savunma
57
55
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Las Palmas - Mallorca Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Las Palmas için gol beklentisi 1.08,Mallorca için 0.60 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.68 seviyesinde.

Las Palmas gol profili1.08
Mallorca gol profili0.60
Toplam gol profili1.68
Güç farkı10

Las Palmas İç Saha İstatistikleri

Las Palmas · iç saha3G 3B 4M9-12 · 1.20 puan/maç
Las Palmas · genel6G 5B 9M20-27 · 1.15 puan/maç

Mallorca Deplasman İstatistikleri

Mallorca · deplasman1G 5B 4M4-11 · 0.80 puan/maç
Mallorca · genel10G 5B 5M28-13 · 1.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Las Palmas - Mallorca Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Las Palmas - Mallorca Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Las Palmas - Mallorca Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%1240 maç örneklem
3.5 ALT%8840 maç örneklem
4.5 ÜST%040 maç örneklem
4.5 ALT%10040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%6040 maç örneklem
4+ GOL%1240 maç örneklem

Las Palmas - Mallorca Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Las Palmas - Mallorca Form Durumu ve Maç Profili

Las Palmas, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Mallorca maç başına 1.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Las Palmas için 46/100, Mallorca için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 Las PalmasSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.68Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.