Girona - Cádiz İstatistikleri ve Maç Analizi

Girona - Cádiz karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Girona iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Cádiz ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.14 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 28 Mart 2027 15:00
GironaGüç 59/100
VSEstadi Municipal de Montilivi
CádizGüç 33/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Girona - Cádiz Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GironaGÜÇ PROFİLİCádiz
59
Genel Güç
33
90
Hücum
84
60
Savunma
30
60
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Girona - Cádiz Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Girona için gol beklentisi 2.21,Cádiz için 0.93 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.14 seviyesinde.

Girona gol profili2.21
Cádiz gol profili0.93
Toplam gol profili3.14
Güç farkı26

Girona İç Saha İstatistikleri

Girona · iç saha4G 3B 3M18-10 · 1.50 puan/maç
Girona · genel8G 6B 6M31-19 · 1.50 puan/maç

Cádiz Deplasman İstatistikleri

Cádiz · deplasman1G 4B 5M13-22 · 0.70 puan/maç
Cádiz · genel5G 5B 10M26-28 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Girona - Cádiz Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Girona - Cádiz Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Girona - Cádiz Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Girona - Cádiz Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Girona - Cádiz Form Durumu ve Maç Profili

Girona, genel form profilinde maç başına 1.50 puan toplarken,Cádiz maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Girona için 59/100, Cádiz için 33/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+26 GironaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.14Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.50 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.