Leganés - Girona İstatistikleri ve Maç Analizi

Leganés - Girona karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Leganés iç sahada maç başına 0.70 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Girona ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.75 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 21 Mart 2027 16:00
LeganésGüç 56/100
VSOntime Butarque
GironaGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Leganés - Girona Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LeganésGÜÇ PROFİLİGirona
56
Genel Güç
54
62
Hücum
81
71
Savunma
63
60
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Leganés - Girona Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Leganés için gol beklentisi 0.80,Girona için 0.95 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.75 seviyesinde.

Leganés gol profili0.80
Girona gol profili0.95
Toplam gol profili1.75
Güç farkı2

Leganés İç Saha İstatistikleri

Leganés · iç saha4G 4B 2M7-6 · 1.60 puan/maç
Leganés · genel6G 7B 7M13-22 · 1.25 puan/maç

Girona Deplasman İstatistikleri

Girona · deplasman4G 2B 4M12-9 · 1.40 puan/maç
Girona · genel8G 6B 6M31-19 · 1.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

Leganés - Girona Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6240 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Leganés - Girona Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Leganés - Girona Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%3840 maç örneklem
2.5 ALT%6240 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Leganés - Girona Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Leganés - Girona Form Durumu ve Maç Profili

Leganés, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Girona maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Leganés için 56/100, Girona için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 LeganésSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.75Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.