Mallorca - Leganés İstatistikleri ve Maç Analizi

Mallorca - Leganés karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Mallorca iç sahada maç başına 2.40 gol üretirken maç başına 0.20 gol yiyor. Leganés ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.54 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 14 Mart 2027 16:00
MallorcaGüç 90/100
VSEstadi Mallorca Son Moix
LeganésGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

51/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Mallorca - Leganés Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MallorcaGÜÇ PROFİLİLeganés
90
Genel Güç
42
90
Hücum
54
82
Savunma
57
85
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Mallorca - Leganés Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Mallorca için gol beklentisi 2.39,Leganés için 0.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.54 seviyesinde.

Mallorca gol profili2.39
Leganés gol profili0.15
Toplam gol profili2.54
Güç farkı48

Mallorca İç Saha İstatistikleri

Mallorca · iç saha9G 0B 1M24-2 · 2.70 puan/maç
Mallorca · genel10G 5B 5M28-13 · 1.75 puan/maç

Leganés Deplasman İstatistikleri

Leganés · deplasman2G 5B 3M5-11 · 1.10 puan/maç
Leganés · genel6G 7B 7M13-22 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Mallorca - Leganés Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Mallorca - Leganés Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%840 maç örneklem
1X%9240 maç örneklem
X2%3240 maç örneklem

Mallorca - Leganés Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%540 maç örneklem
3.5 ALT%9540 maç örneklem
4.5 ÜST%040 maç örneklem
4.5 ALT%10040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%8040 maç örneklem
4+ GOL%540 maç örneklem

Mallorca - Leganés Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Mallorca - Leganés Form Durumu ve Maç Profili

Mallorca, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Leganés maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Mallorca için 90/100, Leganés için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+48 MallorcaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.54Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.