Eibar - Eldense İstatistikleri ve Maç Analizi

Eibar - Eldense karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Eibar iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Eldense ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.44 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 7 Mart 2027 16:00
EibarGüç 68/100
VSEstadio Municipal de Ipurúa
EldenseGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Eibar - Eldense Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
EibarGÜÇ PROFİLİEldense
68
Genel Güç
36
90
Hücum
58
60
Savunma
46
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Eibar - Eldense Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Eibar için gol beklentisi 2.01,Eldense için 0.43 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.44 seviyesinde.

Eibar gol profili2.01
Eldense gol profili0.43
Toplam gol profili2.44
Güç farkı32

Eibar İç Saha İstatistikleri

Eibar · iç saha6G 2B 2M18-10 · 2.00 puan/maç
Eibar · genel10G 4B 6M34-24 · 1.70 puan/maç

Eldense Deplasman İstatistikleri

Eldense · deplasman3G 0B 7M6-15 · 0.90 puan/maç
Eldense · genel6G 3B 11M20-30 · 1.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Eibar - Eldense Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Eibar - Eldense Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6240 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%3840 maç örneklem

Eibar - Eldense Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Eibar - Eldense Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Eibar - Eldense Form Durumu ve Maç Profili

Eibar, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Eldense maç başına 1.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Eibar için 68/100, Eldense için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+32 EibarSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.44Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.