Las Palmas - Sabadell İstatistikleri ve Maç Analizi

Las Palmas - Sabadell karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Las Palmas iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Sabadell ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.70 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 28 Şubat 2027 16:00
Las PalmasGüç 46/100
VSEstadio de Gran Canaria
SabadellGüç 38/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Las Palmas - Sabadell Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Las PalmasGÜÇ PROFİLİSabadell
46
Genel Güç
38
69
Hücum
54
54
Savunma
60
55
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Las Palmas - Sabadell Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Las Palmas için gol beklentisi 1.02,Sabadell için 0.69 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.70 seviyesinde.

Las Palmas gol profili1.02
Sabadell gol profili0.69
Toplam gol profili1.70
Güç farkı8

Las Palmas İç Saha İstatistikleri

Las Palmas · iç saha3G 3B 4M9-12 · 1.20 puan/maç
Las Palmas · genel6G 5B 9M20-27 · 1.15 puan/maç

Sabadell Deplasman İstatistikleri

Sabadell · deplasman1G 5B 4M5-10 · 0.80 puan/maç
Sabadell · genel5G 7B 4M16-16 · 1.38 puan/maç
FEM MARKET LAB

Las Palmas - Sabadell Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4030 maçlık örneklem
KG VAR%5030 maçlık örneklem
2.5 ALT%6030 maçlık örneklem
KG YOK%5030 maçlık örneklem
3.5 ÜST%330 maçlık örneklem
4.5 ÜST%030 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4330 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1730 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Las Palmas - Sabadell Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4730 maç örneklem
X%3330 maç örneklem
2%2030 maç örneklem
1X%8030 maç örneklem
X2%5330 maç örneklem

Las Palmas - Sabadell Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7030 maç örneklem
1.5 ALT%3030 maç örneklem
2.5 ÜST%4030 maç örneklem
2.5 ALT%6030 maç örneklem
3.5 ÜST%330 maç örneklem
3.5 ALT%9730 maç örneklem
4.5 ÜST%030 maç örneklem
4.5 ALT%10030 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3030 maç örneklem
2-3 GOL%6730 maç örneklem
4+ GOL%330 maç örneklem

Las Palmas - Sabadell Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5030 maç örneklem
KG YOK%5030 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7330 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4330 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%030 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6030 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1730 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%330 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Las Palmas - Sabadell Form Durumu ve Maç Profili

Las Palmas, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Sabadell maç başına 1.38 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Las Palmas için 46/100, Sabadell için 38/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+8 Las PalmasSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.70Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.38Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.