Castellón - Girona İstatistikleri ve Maç Analizi

Castellón - Girona karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Castellón iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Girona ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.49 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 21 Şubat 2027 16:00
CastellónGüç 70/100
VSEstadio Castalia
GironaGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Castellón - Girona Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CastellónGÜÇ PROFİLİGirona
70
Genel Güç
54
90
Hücum
81
71
Savunma
63
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Castellón - Girona Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Castellón için gol beklentisi 1.68,Girona için 0.81 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.49 seviyesinde.

Castellón gol profili1.68
Girona gol profili0.81
Toplam gol profili2.49
Güç farkı16

Castellón İç Saha İstatistikleri

Castellón · iç saha5G 4B 1M19-6 · 1.90 puan/maç
Castellón · genel13G 2B 5M36-18 · 2.05 puan/maç

Girona Deplasman İstatistikleri

Girona · deplasman4G 2B 4M12-9 · 1.40 puan/maç
Girona · genel8G 6B 6M31-19 · 1.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

Castellón - Girona Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%6840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%3240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Castellón - Girona Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Castellón - Girona Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%6240 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Castellón - Girona Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6840 maç örneklem
KG YOK%3240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Castellón - Girona Form Durumu ve Maç Profili

Castellón, genel form profilinde maç başına 2.05 puan toplarken,Girona maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Castellón için 70/100, Girona için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 CastellónSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.49Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.05 / 1.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.