Albacete - Castellón İstatistikleri ve Maç Analizi

Albacete - Castellón karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Albacete iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Castellón ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.68 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 14 Şubat 2027 16:00
AlbaceteGüç 62/100
VSEstadio Carlos Belmonte
CastellónGüç 75/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Albacete - Castellón Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
AlbaceteGÜÇ PROFİLİCastellón
62
Genel Güç
75
90
Hücum
90
54
Savunma
66
70
Form
80
GOL & MAÇ PROFİLİ

Albacete - Castellón Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Albacete için gol beklentisi 1.17,Castellón için 1.52 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.68 seviyesinde.

Albacete gol profili1.17
Castellón gol profili1.52
Toplam gol profili2.68
Güç farkı13

Albacete İç Saha İstatistikleri

Albacete · iç saha6G 0B 4M16-12 · 1.80 puan/maç
Albacete · genel3G 3B 14M14-32 · 0.60 puan/maç

Castellón Deplasman İstatistikleri

Castellón · deplasman8G 0B 2M15-8 · 2.40 puan/maç
Castellón · genel13G 2B 5M36-18 · 2.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Albacete - Castellón Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
KG VAR%6840 maçlık örneklem
2.5 ALT%3240 maçlık örneklem
KG YOK%3240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Albacete - Castellón Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%5040 maç örneklem
1X%5040 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Albacete - Castellón Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%6840 maç örneklem
2.5 ALT%3240 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Albacete - Castellón Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6840 maç örneklem
KG YOK%3240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Albacete - Castellón Form Durumu ve Maç Profili

Albacete, genel form profilinde maç başına 0.60 puan toplarken,Castellón maç başına 2.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Albacete için 62/100, Castellón için 75/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 CastellónSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.68Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.60 / 2.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.