Celta Fortuna - Girona İstatistikleri ve Maç Analizi

Celta Fortuna - Girona karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Celta Fortuna iç sahada maç başına 1.78 gol üretirken maç başına 1.56 gol yiyor. Girona ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.78 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 7 Şubat 2027 16:00
Celta FortunaGüç 52/100
VSMunicipal de Barreiro
GironaGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Celta Fortuna - Girona Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Celta FortunaGÜÇ PROFİLİGirona
52
Genel Güç
54
90
Hücum
81
44
Savunma
63
55
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Celta Fortuna - Girona Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Celta Fortuna için gol beklentisi 1.43,Girona için 1.36 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.78 seviyesinde.

Celta Fortuna gol profili1.43
Girona gol profili1.36
Toplam gol profili2.78
Güç farkı2

Celta Fortuna İç Saha İstatistikleri

Celta Fortuna · iç saha3G 3B 3M16-14 · 1.33 puan/maç
Celta Fortuna · genel7G 6B 6M33-27 · 1.42 puan/maç

Girona Deplasman İstatistikleri

Girona · deplasman4G 2B 4M12-9 · 1.40 puan/maç
Girona · genel8G 6B 6M31-19 · 1.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

Celta Fortuna - Girona Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4129 maçlık örneklem
KG VAR%6629 maçlık örneklem
2.5 ALT%5929 maçlık örneklem
KG YOK%3429 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2129 maçlık örneklem
4.5 ÜST%729 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2829 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3129 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Celta Fortuna - Girona Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3829 maç örneklem
X%3829 maç örneklem
2%2429 maç örneklem
1X%7629 maç örneklem
X2%6229 maç örneklem

Celta Fortuna - Girona Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7929 maç örneklem
1.5 ALT%2129 maç örneklem
2.5 ÜST%4129 maç örneklem
2.5 ALT%5929 maç örneklem
3.5 ÜST%2129 maç örneklem
3.5 ALT%7929 maç örneklem
4.5 ÜST%729 maç örneklem
4.5 ALT%9329 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2129 maç örneklem
2-3 GOL%5929 maç örneklem
4+ GOL%2129 maç örneklem

Celta Fortuna - Girona Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6629 maç örneklem
KG YOK%3429 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8629 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2829 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1029 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7929 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3129 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%729 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Celta Fortuna - Girona Form Durumu ve Maç Profili

Celta Fortuna, genel form profilinde maç başına 1.42 puan toplarken,Girona maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Celta Fortuna için 52/100, Girona için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 GironaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.78Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.42 / 1.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.