Eldense - Castellón İstatistikleri ve Maç Analizi

Eldense - Castellón karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Eldense iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Castellón ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.78 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 31 Ocak 2027 16:00
EldenseGüç 56/100
VSEstadio Municipal Nuevo Pepico Amat
CastellónGüç 75/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Eldense - Castellón Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
EldenseGÜÇ PROFİLİCastellón
56
Genel Güç
75
90
Hücum
90
52
Savunma
66
60
Form
80
GOL & MAÇ PROFİLİ

Eldense - Castellón Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Eldense için gol beklentisi 1.17,Castellón için 1.61 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.78 seviyesinde.

Eldense gol profili1.17
Castellón gol profili1.61
Toplam gol profili2.78
Güç farkı19

Eldense İç Saha İstatistikleri

Eldense · iç saha4G 3B 3M17-13 · 1.50 puan/maç
Eldense · genel6G 3B 11M20-30 · 1.05 puan/maç

Castellón Deplasman İstatistikleri

Castellón · deplasman8G 0B 2M15-8 · 2.40 puan/maç
Castellón · genel13G 2B 5M36-18 · 2.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Eldense - Castellón Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
KG VAR%6840 maçlık örneklem
2.5 ALT%3540 maçlık örneklem
KG YOK%3240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Eldense - Castellón Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

Eldense - Castellón Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%6540 maç örneklem
2.5 ALT%3540 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Eldense - Castellón Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6840 maç örneklem
KG YOK%3240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Eldense - Castellón Form Durumu ve Maç Profili

Eldense, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,Castellón maç başına 2.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Eldense için 56/100, Castellón için 75/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 CastellónSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.78Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.05 / 2.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.