Mallorca - FC Andorra İstatistikleri ve Maç Analizi

Mallorca - FC Andorra karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Mallorca iç sahada maç başına 2.40 gol üretirken maç başına 0.20 gol yiyor. FC Andorra ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.71 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 24 Ocak 2027 16:00
MallorcaGüç 90/100
VSEstadi Mallorca Son Moix
FC AndorraGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

51/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Mallorca - FC Andorra Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MallorcaGÜÇ PROFİLİFC Andorra
90
Genel Güç
36
90
Hücum
62
82
Savunma
49
85
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Mallorca - FC Andorra Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Mallorca için gol beklentisi 2.56,FC Andorra için 0.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.71 seviyesinde.

Mallorca gol profili2.56
FC Andorra gol profili0.15
Toplam gol profili2.71
Güç farkı54

Mallorca İç Saha İstatistikleri

Mallorca · iç saha9G 0B 1M24-2 · 2.70 puan/maç
Mallorca · genel10G 5B 5M28-13 · 1.75 puan/maç

FC Andorra Deplasman İstatistikleri

FC Andorra · deplasman2G 2B 6M7-14 · 0.80 puan/maç
FC Andorra · genel5G 3B 12M24-31 · 0.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Mallorca - FC Andorra Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%3240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%6840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Mallorca - FC Andorra Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6840 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%3240 maç örneklem

Mallorca - FC Andorra Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%1240 maç örneklem
3.5 ALT%8840 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%6040 maç örneklem
4+ GOL%1240 maç örneklem

Mallorca - FC Andorra Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3240 maç örneklem
KG YOK%6840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Mallorca - FC Andorra Form Durumu ve Maç Profili

Mallorca, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,FC Andorra maç başına 0.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Mallorca için 90/100, FC Andorra için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+54 MallorcaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.71Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 0.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.