Sporting de Gijón - Castellón İstatistikleri ve Maç Analizi

Sporting de Gijón - Castellón karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sporting de Gijón iç sahada maç başına 0.70 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Castellón ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.09 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 24 Ocak 2027 16:00
Sporting de GijónGüç 44/100
VSEstadio El Molinón
CastellónGüç 75/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sporting de Gijón - Castellón Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sporting de GijónGÜÇ PROFİLİCastellón
44
Genel Güç
75
62
Hücum
90
57
Savunma
66
55
Form
80
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sporting de Gijón - Castellón Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sporting de Gijón için gol beklentisi 0.43,Castellón için 1.66 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.09 seviyesinde.

Sporting de Gijón gol profili0.43
Castellón gol profili1.66
Toplam gol profili2.09
Güç farkı31

Sporting de Gijón İç Saha İstatistikleri

Sporting de Gijón · iç saha3G 2B 5M7-11 · 1.10 puan/maç
Sporting de Gijón · genel9G 2B 9M20-26 · 1.45 puan/maç

Castellón Deplasman İstatistikleri

Castellón · deplasman8G 0B 2M15-8 · 2.40 puan/maç
Castellón · genel13G 2B 5M36-18 · 2.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sporting de Gijón - Castellón Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sporting de Gijón - Castellón Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%4840 maç örneklem
1X%5240 maç örneklem
X2%6840 maç örneklem

Sporting de Gijón - Castellón Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Sporting de Gijón - Castellón Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sporting de Gijón - Castellón Form Durumu ve Maç Profili

Sporting de Gijón, genel form profilinde maç başına 1.45 puan toplarken,Castellón maç başına 2.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sporting de Gijón için 44/100, Castellón için 75/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+31 CastellónSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.09Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.45 / 2.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.