Cádiz - Mallorca İstatistikleri ve Maç Analizi

Cádiz - Mallorca karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cádiz iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Mallorca ise deplasmanda maç başına 0.40 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.53 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 17 Ocak 2027 16:00
CádizGüç 44/100
VSEstadio Nuevo Mirandilla
MallorcaGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cádiz - Mallorca Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CádizGÜÇ PROFİLİMallorca
44
Genel Güç
36
69
Hücum
50
66
Savunma
57
50
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cádiz - Mallorca Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cádiz için gol beklentisi 1.06,Mallorca için 0.47 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.53 seviyesinde.

Cádiz gol profili1.06
Mallorca gol profili0.47
Toplam gol profili1.53
Güç farkı8

Cádiz İç Saha İstatistikleri

Cádiz · iç saha2G 3B 5M9-8 · 0.90 puan/maç
Cádiz · genel5G 5B 10M26-28 · 1.00 puan/maç

Mallorca Deplasman İstatistikleri

Mallorca · deplasman1G 5B 4M4-11 · 0.80 puan/maç
Mallorca · genel10G 5B 5M28-13 · 1.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cádiz - Mallorca Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cádiz - Mallorca Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Cádiz - Mallorca Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6040 maç örneklem
1.5 ALT%4040 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%040 maç örneklem
4.5 ALT%10040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4040 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Cádiz - Mallorca Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cádiz - Mallorca Form Durumu ve Maç Profili

Cádiz, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Mallorca maç başına 1.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cádiz için 44/100, Mallorca için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+8 CádizSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.53Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.