Córdoba - Sabadell İstatistikleri ve Maç Analizi

Córdoba - Sabadell karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Córdoba iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Sabadell ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.92 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 17 Ocak 2027 16:00
CórdobaGüç 44/100
VSEstadio Nuevo Arcángel
SabadellGüç 38/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Córdoba - Sabadell Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CórdobaGÜÇ PROFİLİSabadell
44
Genel Güç
38
73
Hücum
54
43
Savunma
60
55
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Córdoba - Sabadell Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Córdoba için gol beklentisi 1.06,Sabadell için 0.86 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.92 seviyesinde.

Córdoba gol profili1.06
Sabadell gol profili0.86
Toplam gol profili1.92
Güç farkı6

Córdoba İç Saha İstatistikleri

Córdoba · iç saha3G 3B 4M10-16 · 1.20 puan/maç
Córdoba · genel5G 5B 10M27-38 · 1.00 puan/maç

Sabadell Deplasman İstatistikleri

Sabadell · deplasman1G 5B 4M5-10 · 0.80 puan/maç
Sabadell · genel5G 7B 4M16-16 · 1.38 puan/maç
FEM MARKET LAB

Córdoba - Sabadell Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4030 maçlık örneklem
KG VAR%5030 maçlık örneklem
2.5 ALT%6030 maçlık örneklem
KG YOK%5030 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2330 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1030 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3330 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4030 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Córdoba - Sabadell Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4330 maç örneklem
X%3330 maç örneklem
2%2330 maç örneklem
1X%7730 maç örneklem
X2%5730 maç örneklem

Córdoba - Sabadell Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7030 maç örneklem
1.5 ALT%3030 maç örneklem
2.5 ÜST%4030 maç örneklem
2.5 ALT%6030 maç örneklem
3.5 ÜST%2330 maç örneklem
3.5 ALT%7730 maç örneklem
4.5 ÜST%1030 maç örneklem
4.5 ALT%9030 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3030 maç örneklem
2-3 GOL%4730 maç örneklem
4+ GOL%2330 maç örneklem

Córdoba - Sabadell Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5030 maç örneklem
KG YOK%5030 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7730 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3330 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1030 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6030 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4030 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%730 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Córdoba - Sabadell Form Durumu ve Maç Profili

Córdoba, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Sabadell maç başına 1.38 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Córdoba için 44/100, Sabadell için 38/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 CórdobaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.92Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.38Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.