Racing de Santander - Málaga İstatistikleri ve Maç Analizi

Racing de Santander - Málaga karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Racing de Santander iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Málaga ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.94 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 21 Nisan 2027 15:00
Racing de SantanderGüç 64/100
VSCampos de Sport de El Sardinero
MálagaGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Racing de Santander - Málaga Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Racing de SantanderGÜÇ PROFİLİMálaga
64
Genel Güç
45
90
Hücum
69
43
Savunma
49
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Racing de Santander - Málaga Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Racing de Santander için gol beklentisi 1.96,Málaga için 0.98 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.94 seviyesinde.

Racing de Santander gol profili1.96
Málaga gol profili0.98
Toplam gol profili2.94
Güç farkı19

Racing de Santander İç Saha İstatistikleri

Racing de Santander · iç saha5G 4B 1M20-16 · 1.90 puan/maç
Racing de Santander · genel6G 5B 9M31-44 · 1.15 puan/maç

Málaga Deplasman İstatistikleri

Málaga · deplasman3G 3B 4M9-14 · 1.20 puan/maç
Málaga · genel3G 11B 6M24-33 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Racing de Santander - Málaga Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7240 maçlık örneklem
KG VAR%8040 maçlık örneklem
2.5 ALT%2840 maçlık örneklem
KG YOK%2040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Racing de Santander - Málaga Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Racing de Santander - Málaga Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9240 maç örneklem
1.5 ALT%840 maç örneklem
2.5 ÜST%7240 maç örneklem
2.5 ALT%2840 maç örneklem
3.5 ÜST%5540 maç örneklem
3.5 ALT%4540 maç örneklem
4.5 ÜST%4040 maç örneklem
4.5 ALT%6040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%840 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%5540 maç örneklem

Racing de Santander - Málaga Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%8040 maç örneklem
KG YOK%2040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Racing de Santander - Málaga Form Durumu ve Maç Profili

Racing de Santander, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Málaga maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Racing de Santander için 64/100, Málaga için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 Racing de SantanderSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.94Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.