Levante - Villarreal İstatistikleri ve Maç Analizi

Levante - Villarreal karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Levante iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Villarreal ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.60 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 18 Nisan 2027 15:00
LevanteGüç 64/100
VSEstadio Ciudad de Valencia
VillarrealGüç 56/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Levante - Villarreal Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LevanteGÜÇ PROFİLİVillarreal
64
Genel Güç
56
90
Hücum
90
43
Savunma
46
70
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Levante - Villarreal Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Levante için gol beklentisi 1.95,Villarreal için 1.64 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.60 seviyesinde.

Levante gol profili1.95
Villarreal gol profili1.64
Toplam gol profili3.60
Güç farkı8

Levante İç Saha İstatistikleri

Levante · iç saha6G 1B 3M21-16 · 1.90 puan/maç
Levante · genel6G 5B 9M26-32 · 1.15 puan/maç

Villarreal Deplasman İstatistikleri

Villarreal · deplasman4G 3B 3M18-15 · 1.50 puan/maç
Villarreal · genel8G 4B 8M37-29 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Levante - Villarreal Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Levante - Villarreal Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Levante - Villarreal Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Levante - Villarreal Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Levante - Villarreal Form Durumu ve Maç Profili

Levante, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Villarreal maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Levante için 64/100, Villarreal için 56/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+8 LevanteSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.60Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.