Deportivo de A Coruña - Villarreal İstatistikleri ve Maç Analizi

Deportivo de A Coruña - Villarreal karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Deportivo de A Coruña iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Villarreal ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.72 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 4 Nisan 2027 15:00
Deportivo de A CoruñaGüç 44/100
VSEstadio Abanca-Riazor
VillarrealGüç 56/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Deportivo de A Coruña - Villarreal Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Deportivo de A CoruñaGÜÇ PROFİLİVillarreal
44
Genel Güç
56
73
Hücum
90
57
Savunma
46
50
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Deportivo de A Coruña - Villarreal Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Deportivo de A Coruña için gol beklentisi 1.07,Villarreal için 1.65 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.72 seviyesinde.

Deportivo de A Coruña gol profili1.07
Villarreal gol profili1.65
Toplam gol profili2.72
Güç farkı12

Deportivo de A Coruña İç Saha İstatistikleri

Deportivo de A Coruña · iç saha2G 4B 4M10-11 · 1.00 puan/maç
Deportivo de A Coruña · genel6G 9B 5M27-22 · 1.35 puan/maç

Villarreal Deplasman İstatistikleri

Villarreal · deplasman4G 3B 3M18-15 · 1.50 puan/maç
Villarreal · genel8G 4B 8M37-29 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Deportivo de A Coruña - Villarreal Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%7240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%2840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Deportivo de A Coruña - Villarreal Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Deportivo de A Coruña - Villarreal Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%240 maç örneklem
4.5 ALT%9840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%6240 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Deportivo de A Coruña - Villarreal Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7240 maç örneklem
KG YOK%2840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Deportivo de A Coruña - Villarreal Form Durumu ve Maç Profili

Deportivo de A Coruña, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Villarreal maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Deportivo de A Coruña için 44/100, Villarreal için 56/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+12 VillarrealSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.72Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.