Málaga - Osasuna İstatistikleri ve Maç Analizi

Málaga - Osasuna karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Málaga iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. Osasuna ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 3.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.60 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 4 Nisan 2027 15:00
MálagaGüç 42/100
VSEstadio La Rosaleda
OsasunaGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Málaga - Osasuna Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MálagaGÜÇ PROFİLİOsasuna
42
Genel Güç
25
90
Hücum
81
35
Savunma
30
45
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Málaga - Osasuna Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Málaga için gol beklentisi 2.30,Osasuna için 1.30 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.60 seviyesinde.

Málaga gol profili2.30
Osasuna gol profili1.30
Toplam gol profili3.60
Güç farkı17

Málaga İç Saha İstatistikleri

Málaga · iç saha1G 7B 2M16-19 · 1.00 puan/maç
Málaga · genel3G 11B 6M24-33 · 1.00 puan/maç

Osasuna Deplasman İstatistikleri

Osasuna · deplasman1G 0B 9M12-30 · 0.30 puan/maç
Osasuna · genel4G 2B 14M20-40 · 0.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Málaga - Osasuna Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Málaga - Osasuna Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%4240 maç örneklem
2%1240 maç örneklem
1X%8840 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Málaga - Osasuna Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%4540 maç örneklem
3.5 ALT%5540 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%2540 maç örneklem
4+ GOL%4540 maç örneklem

Málaga - Osasuna Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Málaga - Osasuna Form Durumu ve Maç Profili

Málaga, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Osasuna maç başına 0.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Málaga için 42/100, Osasuna için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+17 MálagaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.60Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 0.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.