Racing de Santander - Real Betis İstatistikleri ve Maç Analizi

Racing de Santander - Real Betis karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Racing de Santander iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Real Betis ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.21 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 21 Mart 2027 16:00
Racing de SantanderGüç 64/100
VSCampos de Sport de El Sardinero
Real BetisGüç 58/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Racing de Santander - Real Betis Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Racing de SantanderGÜÇ PROFİLİReal Betis
64
Genel Güç
58
90
Hücum
88
43
Savunma
52
65
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Racing de Santander - Real Betis Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Racing de Santander için gol beklentisi 1.79,Real Betis için 1.42 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.21 seviyesinde.

Racing de Santander gol profili1.79
Real Betis gol profili1.42
Toplam gol profili3.21
Güç farkı6

Racing de Santander İç Saha İstatistikleri

Racing de Santander · iç saha5G 4B 1M20-16 · 1.90 puan/maç
Racing de Santander · genel6G 5B 9M31-44 · 1.15 puan/maç

Real Betis Deplasman İstatistikleri

Real Betis · deplasman5G 2B 3M14-13 · 1.70 puan/maç
Real Betis · genel14G 2B 4M34-22 · 2.20 puan/maç
FEM MARKET LAB

Racing de Santander - Real Betis Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7840 maçlık örneklem
KG VAR%8540 maçlık örneklem
2.5 ALT%2240 maçlık örneklem
KG YOK%1540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Racing de Santander - Real Betis Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Racing de Santander - Real Betis Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%7840 maç örneklem
2.5 ALT%2240 maç örneklem
3.5 ÜST%5840 maç örneklem
3.5 ALT%4240 maç örneklem
4.5 ÜST%3540 maç örneklem
4.5 ALT%6540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%3240 maç örneklem
4+ GOL%5840 maç örneklem

Racing de Santander - Real Betis Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%8540 maç örneklem
KG YOK%1540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Racing de Santander - Real Betis Form Durumu ve Maç Profili

Racing de Santander, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Real Betis maç başına 2.20 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Racing de Santander için 64/100, Real Betis için 58/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 Racing de SantanderSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.21Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 2.20Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.