Sevilla - Elche İstatistikleri ve Maç Analizi

Sevilla - Elche karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sevilla iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Elche ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.43 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 21 Mart 2027 16:00
SevillaGüç 66/100
VSEstadio Ramón Sánchez Pizjuán
ElcheGüç 53/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sevilla - Elche Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
SevillaGÜÇ PROFİLİElche
66
Genel Güç
53
84
Hücum
88
60
Savunma
60
75
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sevilla - Elche Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sevilla için gol beklentisi 1.32,Elche için 1.12 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.43 seviyesinde.

Sevilla gol profili1.32
Elche gol profili1.12
Toplam gol profili2.43
Güç farkı13

Sevilla İç Saha İstatistikleri

Sevilla · iç saha7G 0B 3M13-10 · 2.10 puan/maç
Sevilla · genel10G 4B 6M25-23 · 1.70 puan/maç

Elche Deplasman İstatistikleri

Elche · deplasman2G 7B 1M14-10 · 1.30 puan/maç
Elche · genel4G 11B 5M27-29 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sevilla - Elche Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sevilla - Elche Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Sevilla - Elche Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Sevilla - Elche Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sevilla - Elche Form Durumu ve Maç Profili

Sevilla, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Elche maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sevilla için 66/100, Elche için 53/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 SevillaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.43Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.