Elche - Málaga İstatistikleri ve Maç Analizi

Elche - Málaga karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Elche iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. Málaga ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.62 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 7 Mart 2027 16:00
ElcheGüç 40/100
VSEstadio Martínez Valero
MálagaGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Elche - Málaga Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ElcheGÜÇ PROFİLİMálaga
40
Genel Güç
45
84
Hücum
69
35
Savunma
49
50
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Elche - Málaga Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Elche için gol beklentisi 1.29,Málaga için 1.33 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.62 seviyesinde.

Elche gol profili1.29
Málaga gol profili1.33
Toplam gol profili2.62
Güç farkı5

Elche İç Saha İstatistikleri

Elche · iç saha2G 4B 4M13-19 · 1.00 puan/maç
Elche · genel4G 11B 5M27-29 · 1.15 puan/maç

Málaga Deplasman İstatistikleri

Málaga · deplasman3G 3B 4M9-14 · 1.20 puan/maç
Málaga · genel3G 11B 6M24-33 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Elche - Málaga Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Elche - Málaga Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Elche - Málaga Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%3040 maç örneklem
4.5 ALT%7040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Elche - Málaga Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Elche - Málaga Form Durumu ve Maç Profili

Elche, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Málaga maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Elche için 40/100, Málaga için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+5 MálagaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.62Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.