Deportivo de A Coruña - Getafe İstatistikleri ve Maç Analizi

Deportivo de A Coruña - Getafe karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Deportivo de A Coruña iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Getafe ise deplasmanda maç başına 0.30 gol atıp 2.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.10 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 7 Mart 2027 16:00
Deportivo de A CoruñaGüç 44/100
VSEstadio Abanca-Riazor
GetafeGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Deportivo de A Coruña - Getafe Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Deportivo de A CoruñaGÜÇ PROFİLİGetafe
44
Genel Güç
25
73
Hücum
46
57
Savunma
30
50
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Deportivo de A Coruña - Getafe Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Deportivo de A Coruña için gol beklentisi 1.68,Getafe için 0.41 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.10 seviyesinde.

Deportivo de A Coruña gol profili1.68
Getafe gol profili0.41
Toplam gol profili2.10
Güç farkı19

Deportivo de A Coruña İç Saha İstatistikleri

Deportivo de A Coruña · iç saha2G 4B 4M10-11 · 1.00 puan/maç
Deportivo de A Coruña · genel6G 9B 5M27-22 · 1.35 puan/maç

Getafe Deplasman İstatistikleri

Getafe · deplasman0G 1B 9M3-23 · 0.10 puan/maç
Getafe · genel5G 6B 9M15-29 · 1.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Deportivo de A Coruña - Getafe Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Deportivo de A Coruña - Getafe Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%4240 maç örneklem

Deportivo de A Coruña - Getafe Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6240 maç örneklem
1.5 ALT%3840 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%1240 maç örneklem
3.5 ALT%8840 maç örneklem
4.5 ÜST%240 maç örneklem
4.5 ALT%9840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3840 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%1240 maç örneklem

Deportivo de A Coruña - Getafe Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Deportivo de A Coruña - Getafe Form Durumu ve Maç Profili

Deportivo de A Coruña, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Getafe maç başına 1.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Deportivo de A Coruña için 44/100, Getafe için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 Deportivo de A CoruñaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.10Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.