Levante - Deportivo de A Coruña İstatistikleri ve Maç Analizi

Levante - Deportivo de A Coruña karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Levante iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Deportivo de A Coruña ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.27 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 28 Şubat 2027 16:00
LevanteGüç 64/100
VSEstadio Ciudad de Valencia
Deportivo de A CoruñaGüç 52/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Levante - Deportivo de A Coruña Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LevanteGÜÇ PROFİLİDeportivo de A Coruña
64
Genel Güç
52
90
Hücum
88
43
Savunma
52
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Levante - Deportivo de A Coruña Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Levante için gol beklentisi 1.92,Deportivo de A Coruña için 1.36 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.27 seviyesinde.

Levante gol profili1.92
Deportivo de A Coruña gol profili1.36
Toplam gol profili3.27
Güç farkı12

Levante İç Saha İstatistikleri

Levante · iç saha6G 1B 3M21-16 · 1.90 puan/maç
Levante · genel6G 5B 9M26-32 · 1.15 puan/maç

Deportivo de A Coruña Deplasman İstatistikleri

Deportivo de A Coruña · deplasman3G 5B 2M14-13 · 1.40 puan/maç
Deportivo de A Coruña · genel6G 9B 5M27-22 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Levante - Deportivo de A Coruña Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Levante - Deportivo de A Coruña Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Levante - Deportivo de A Coruña Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Levante - Deportivo de A Coruña Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Levante - Deportivo de A Coruña Form Durumu ve Maç Profili

Levante, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Deportivo de A Coruña maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Levante için 64/100, Deportivo de A Coruña için 52/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+12 LevanteSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.27Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.