Celta Vigo - Espanyol İstatistikleri ve Maç Analizi

Celta Vigo - Espanyol karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Celta Vigo iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Espanyol ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.57 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 28 Şubat 2027 16:00
Celta VigoGüç 63/100
VSEstadio Abanca-Balaídos
EspanyolGüç 48/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Celta Vigo - Espanyol Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Celta VigoGÜÇ PROFİLİEspanyol
63
Genel Güç
48
84
Hücum
90
68
Savunma
46
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Celta Vigo - Espanyol Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Celta Vigo için gol beklentisi 1.53,Espanyol için 1.05 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.57 seviyesinde.

Celta Vigo gol profili1.53
Espanyol gol profili1.05
Toplam gol profili2.57
Güç farkı15

Celta Vigo İç Saha İstatistikleri

Celta Vigo · iç saha5G 3B 2M13-7 · 1.80 puan/maç
Celta Vigo · genel5G 12B 3M21-16 · 1.35 puan/maç

Espanyol Deplasman İstatistikleri

Espanyol · deplasman3G 3B 4M15-15 · 1.20 puan/maç
Espanyol · genel7G 6B 7M33-24 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Celta Vigo - Espanyol Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Celta Vigo - Espanyol Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Celta Vigo - Espanyol Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Celta Vigo - Espanyol Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Celta Vigo - Espanyol Form Durumu ve Maç Profili

Celta Vigo, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Espanyol maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Celta Vigo için 63/100, Espanyol için 48/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 Celta VigoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.57Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.