Celta Vigo - Rayo Vallecano İstatistikleri ve Maç Analizi

Celta Vigo - Rayo Vallecano karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Celta Vigo iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Rayo Vallecano ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.60 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 14 Şubat 2027 16:00
Celta VigoGüç 63/100
VSEstadio Abanca-Balaídos
Rayo VallecanoGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Celta Vigo - Rayo Vallecano Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Celta VigoGÜÇ PROFİLİRayo Vallecano
63
Genel Güç
25
84
Hücum
73
68
Savunma
30
65
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Celta Vigo - Rayo Vallecano Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Celta Vigo için gol beklentisi 2.10,Rayo Vallecano için 0.51 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.60 seviyesinde.

Celta Vigo gol profili2.10
Rayo Vallecano gol profili0.51
Toplam gol profili2.60
Güç farkı38

Celta Vigo İç Saha İstatistikleri

Celta Vigo · iç saha5G 3B 2M13-7 · 1.80 puan/maç
Celta Vigo · genel5G 12B 3M21-16 · 1.35 puan/maç

Rayo Vallecano Deplasman İstatistikleri

Rayo Vallecano · deplasman0G 2B 8M10-24 · 0.20 puan/maç
Rayo Vallecano · genel6G 4B 10M25-36 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Celta Vigo - Rayo Vallecano Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Celta Vigo - Rayo Vallecano Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Celta Vigo - Rayo Vallecano Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Celta Vigo - Rayo Vallecano Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Celta Vigo - Rayo Vallecano Form Durumu ve Maç Profili

Celta Vigo, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Rayo Vallecano maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Celta Vigo için 63/100, Rayo Vallecano için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+38 Celta VigoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.60Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.