Deportivo Alavés - Celta Vigo İstatistikleri ve Maç Analizi

Deportivo Alavés - Celta Vigo karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Deportivo Alavés iç sahada maç başına 2.30 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Celta Vigo ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 0.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.43 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 7 Şubat 2027 16:00
Deportivo AlavésGüç 72/100
VSEstadio de Mendizorroza
Celta VigoGüç 49/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Deportivo Alavés - Celta Vigo Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Deportivo AlavésGÜÇ PROFİLİCelta Vigo
72
Genel Güç
49
90
Hücum
62
63
Savunma
71
70
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Deportivo Alavés - Celta Vigo Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Deportivo Alavés için gol beklentisi 1.88,Celta Vigo için 0.55 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.43 seviyesinde.

Deportivo Alavés gol profili1.88
Celta Vigo gol profili0.55
Toplam gol profili2.43
Güç farkı23

Deportivo Alavés İç Saha İstatistikleri

Deportivo Alavés · iç saha6G 2B 2M23-9 · 2.00 puan/maç
Deportivo Alavés · genel8G 5B 7M32-21 · 1.45 puan/maç

Celta Vigo Deplasman İstatistikleri

Celta Vigo · deplasman1G 9B 0M7-6 · 1.20 puan/maç
Celta Vigo · genel5G 12B 3M21-16 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Deportivo Alavés - Celta Vigo Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Deportivo Alavés - Celta Vigo Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Deportivo Alavés - Celta Vigo Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Deportivo Alavés - Celta Vigo Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Deportivo Alavés - Celta Vigo Form Durumu ve Maç Profili

Deportivo Alavés, genel form profilinde maç başına 1.45 puan toplarken,Celta Vigo maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Deportivo Alavés için 72/100, Celta Vigo için 49/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+23 Deportivo AlavésSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.43Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.45 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.