Valencia - Racing de Santander İstatistikleri ve Maç Analizi

Valencia - Racing de Santander karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Valencia iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. Racing de Santander ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 2.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.90 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 7 Şubat 2027 16:00
ValenciaGüç 35/100
VSEstadio de Mestalla
Racing de SantanderGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Valencia - Racing de Santander Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ValenciaGÜÇ PROFİLİRacing de Santander
35
Genel Güç
25
73
Hücum
65
35
Savunma
30
50
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Valencia - Racing de Santander Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Valencia için gol beklentisi 1.78,Racing de Santander için 1.12 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.90 seviyesinde.

Valencia gol profili1.78
Racing de Santander gol profili1.12
Toplam gol profili2.90
Güç farkı10

Valencia İç Saha İstatistikleri

Valencia · iç saha2G 2B 6M10-19 · 0.80 puan/maç
Valencia · genel6G 4B 10M27-37 · 1.10 puan/maç

Racing de Santander Deplasman İstatistikleri

Racing de Santander · deplasman0G 2B 8M8-28 · 0.20 puan/maç
Racing de Santander · genel6G 5B 9M31-44 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Valencia - Racing de Santander Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Valencia - Racing de Santander Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Valencia - Racing de Santander Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%3040 maç örneklem
4.5 ALT%7040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Valencia - Racing de Santander Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Valencia - Racing de Santander Form Durumu ve Maç Profili

Valencia, genel form profilinde maç başına 1.10 puan toplarken,Racing de Santander maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Valencia için 35/100, Racing de Santander için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 ValenciaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.90Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.10 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.