Rayo Vallecano - Real Madrid İstatistikleri ve Maç Analizi

Rayo Vallecano - Real Madrid karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Rayo Vallecano iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Real Madrid ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.41 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 31 Ocak 2027 16:00
Rayo VallecanoGüç 64/100
VSEstadio de Vallecas
Real MadridGüç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Rayo Vallecano - Real Madrid Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Rayo VallecanoGÜÇ PROFİLİReal Madrid
64
Genel Güç
60
90
Hücum
77
57
Savunma
60
65
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Rayo Vallecano - Real Madrid Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Rayo Vallecano için gol beklentisi 1.35,Real Madrid için 1.06 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.41 seviyesinde.

Rayo Vallecano gol profili1.35
Real Madrid gol profili1.06
Toplam gol profili2.41
Güç farkı4

Rayo Vallecano İç Saha İstatistikleri

Rayo Vallecano · iç saha5G 4B 1M15-11 · 1.90 puan/maç
Rayo Vallecano · genel6G 4B 10M25-36 · 1.10 puan/maç

Real Madrid Deplasman İstatistikleri

Real Madrid · deplasman6G 0B 4M11-10 · 1.80 puan/maç
Real Madrid · genel17G 0B 3M46-17 · 2.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Rayo Vallecano - Real Madrid Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Rayo Vallecano - Real Madrid Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Rayo Vallecano - Real Madrid Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Rayo Vallecano - Real Madrid Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Rayo Vallecano - Real Madrid Form Durumu ve Maç Profili

Rayo Vallecano, genel form profilinde maç başına 1.10 puan toplarken,Real Madrid maç başına 2.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Rayo Vallecano için 64/100, Real Madrid için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+4 Rayo VallecanoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.41Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.10 / 2.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.