Elche - Rayo Vallecano İstatistikleri ve Maç Analizi

Elche - Rayo Vallecano karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Elche iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. Rayo Vallecano ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.06 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 24 Ocak 2027 16:00
ElcheGüç 40/100
VSEstadio Martínez Valero
Rayo VallecanoGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Elche - Rayo Vallecano Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ElcheGÜÇ PROFİLİRayo Vallecano
40
Genel Güç
25
84
Hücum
73
35
Savunma
30
50
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Elche - Rayo Vallecano Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Elche için gol beklentisi 1.87,Rayo Vallecano için 1.19 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.06 seviyesinde.

Elche gol profili1.87
Rayo Vallecano gol profili1.19
Toplam gol profili3.06
Güç farkı15

Elche İç Saha İstatistikleri

Elche · iç saha2G 4B 4M13-19 · 1.00 puan/maç
Elche · genel4G 11B 5M27-29 · 1.15 puan/maç

Rayo Vallecano Deplasman İstatistikleri

Rayo Vallecano · deplasman0G 2B 8M10-24 · 0.20 puan/maç
Rayo Vallecano · genel6G 4B 10M25-36 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Elche - Rayo Vallecano Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%6840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%3240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Elche - Rayo Vallecano Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Elche - Rayo Vallecano Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Elche - Rayo Vallecano Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6840 maç örneklem
KG YOK%3240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Elche - Rayo Vallecano Form Durumu ve Maç Profili

Elche, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Rayo Vallecano maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Elche için 40/100, Rayo Vallecano için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 ElcheSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.06Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.