Getafe - Osasuna İstatistikleri ve Maç Analizi

Getafe - Osasuna karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Getafe iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 0.50 gol yiyor. Osasuna ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 3.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.82 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 24 Ocak 2027 16:00
GetafeGüç 71/100
VSEstadio Coliseum
OsasunaGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

51/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Getafe - Osasuna Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GetafeGÜÇ PROFİLİOsasuna
71
Genel Güç
25
81
Hücum
81
74
Savunma
30
70
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Getafe - Osasuna Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Getafe için gol beklentisi 2.34,Osasuna için 0.47 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.82 seviyesinde.

Getafe gol profili2.34
Osasuna gol profili0.47
Toplam gol profili2.82
Güç farkı46

Getafe İç Saha İstatistikleri

Getafe · iç saha6G 4B 0M12-5 · 2.20 puan/maç
Getafe · genel5G 6B 9M15-29 · 1.05 puan/maç

Osasuna Deplasman İstatistikleri

Osasuna · deplasman1G 0B 9M12-30 · 0.30 puan/maç
Osasuna · genel4G 2B 14M20-40 · 0.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Getafe - Osasuna Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%6540 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Getafe - Osasuna Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6840 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%1240 maç örneklem
1X%8840 maç örneklem
X2%3240 maç örneklem

Getafe - Osasuna Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6840 maç örneklem
1.5 ALT%3240 maç örneklem
2.5 ÜST%3540 maç örneklem
2.5 ALT%6540 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3240 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Getafe - Osasuna Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Getafe - Osasuna Form Durumu ve Maç Profili

Getafe, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,Osasuna maç başına 0.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Getafe için 71/100, Osasuna için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+46 GetafeSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.82Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.05 / 0.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.