Espanyol - Villarreal İstatistikleri ve Maç Analizi

Espanyol - Villarreal karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Espanyol iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Villarreal ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.06 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 24 Ocak 2027 16:00
EspanyolGüç 54/100
VSRCDE Stadium
VillarrealGüç 56/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Espanyol - Villarreal Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
EspanyolGÜÇ PROFİLİVillarreal
54
Genel Güç
56
90
Hücum
90
60
Savunma
46
55
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Espanyol - Villarreal Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Espanyol için gol beklentisi 1.54,Villarreal için 1.52 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.06 seviyesinde.

Espanyol gol profili1.54
Villarreal gol profili1.52
Toplam gol profili3.06
Güç farkı2

Espanyol İç Saha İstatistikleri

Espanyol · iç saha3G 4B 3M16-10 · 1.30 puan/maç
Espanyol · genel7G 6B 7M33-24 · 1.35 puan/maç

Villarreal Deplasman İstatistikleri

Villarreal · deplasman4G 3B 3M18-15 · 1.50 puan/maç
Villarreal · genel8G 4B 8M37-29 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Espanyol - Villarreal Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Espanyol - Villarreal Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%3840 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

Espanyol - Villarreal Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%240 maç örneklem
4.5 ALT%9840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%6540 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Espanyol - Villarreal Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Espanyol - Villarreal Form Durumu ve Maç Profili

Espanyol, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Villarreal maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Espanyol için 54/100, Villarreal için 56/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 VillarrealSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.06Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.