Racing de Santander - Osasuna İstatistikleri ve Maç Analizi

Racing de Santander - Osasuna karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Racing de Santander iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Osasuna ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 3.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.73 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 17 Ocak 2027 16:00
Racing de SantanderGüç 64/100
VSCampos de Sport de El Sardinero
OsasunaGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Racing de Santander - Osasuna Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Racing de SantanderGÜÇ PROFİLİOsasuna
64
Genel Güç
25
90
Hücum
81
43
Savunma
30
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Racing de Santander - Osasuna Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Racing de Santander için gol beklentisi 2.77,Osasuna için 0.96 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.73 seviyesinde.

Racing de Santander gol profili2.77
Osasuna gol profili0.96
Toplam gol profili3.73
Güç farkı39

Racing de Santander İç Saha İstatistikleri

Racing de Santander · iç saha5G 4B 1M20-16 · 1.90 puan/maç
Racing de Santander · genel6G 5B 9M31-44 · 1.15 puan/maç

Osasuna Deplasman İstatistikleri

Osasuna · deplasman1G 0B 9M12-30 · 0.30 puan/maç
Osasuna · genel4G 2B 14M20-40 · 0.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Racing de Santander - Osasuna Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7540 maçlık örneklem
KG VAR%7240 maçlık örneklem
2.5 ALT%2540 maçlık örneklem
KG YOK%2840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Racing de Santander - Osasuna Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%7540 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%540 maç örneklem
1X%9540 maç örneklem
X2%2540 maç örneklem

Racing de Santander - Osasuna Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%7540 maç örneklem
2.5 ALT%2540 maç örneklem
3.5 ÜST%6240 maç örneklem
3.5 ALT%3840 maç örneklem
4.5 ÜST%3840 maç örneklem
4.5 ALT%6240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%1840 maç örneklem
4+ GOL%6240 maç örneklem

Racing de Santander - Osasuna Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7240 maç örneklem
KG YOK%2840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Racing de Santander - Osasuna Form Durumu ve Maç Profili

Racing de Santander, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Osasuna maç başına 0.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Racing de Santander için 64/100, Osasuna için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+39 Racing de SantanderSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.73Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 0.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.