Deportivo de A Coruña - Rayo Vallecano İstatistikleri ve Maç Analizi

Deportivo de A Coruña - Rayo Vallecano karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Deportivo de A Coruña iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Rayo Vallecano ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.57 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 10 Ocak 2027 16:00
Deportivo de A CoruñaGüç 44/100
VSEstadio Abanca-Riazor
Rayo VallecanoGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Deportivo de A Coruña - Rayo Vallecano Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Deportivo de A CoruñaGÜÇ PROFİLİRayo Vallecano
44
Genel Güç
25
73
Hücum
73
57
Savunma
30
50
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Deportivo de A Coruña - Rayo Vallecano Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Deportivo de A Coruña için gol beklentisi 1.72,Rayo Vallecano için 0.85 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.57 seviyesinde.

Deportivo de A Coruña gol profili1.72
Rayo Vallecano gol profili0.85
Toplam gol profili2.57
Güç farkı19

Deportivo de A Coruña İç Saha İstatistikleri

Deportivo de A Coruña · iç saha2G 4B 4M10-11 · 1.00 puan/maç
Deportivo de A Coruña · genel6G 9B 5M27-22 · 1.35 puan/maç

Rayo Vallecano Deplasman İstatistikleri

Rayo Vallecano · deplasman0G 2B 8M10-24 · 0.20 puan/maç
Rayo Vallecano · genel6G 4B 10M25-36 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Deportivo de A Coruña - Rayo Vallecano Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%7240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%2840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Deportivo de A Coruña - Rayo Vallecano Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Deportivo de A Coruña - Rayo Vallecano Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%6540 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Deportivo de A Coruña - Rayo Vallecano Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7240 maç örneklem
KG YOK%2840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Deportivo de A Coruña - Rayo Vallecano Form Durumu ve Maç Profili

Deportivo de A Coruña, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Rayo Vallecano maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Deportivo de A Coruña için 44/100, Rayo Vallecano için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 Deportivo de A CoruñaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.57Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.