Atlético Madrid - Racing de Santander İstatistikleri ve Maç Analizi

Atlético Madrid - Racing de Santander karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Atlético Madrid iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Racing de Santander ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 2.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.84 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 10 Ocak 2027 16:00
Atlético MadridGüç 74/100
VSRiyadh Air Metropolitano
Racing de SantanderGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

51/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Atlético Madrid - Racing de Santander Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Atlético MadridGÜÇ PROFİLİRacing de Santander
74
Genel Güç
25
90
Hücum
65
71
Savunma
30
75
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Atlético Madrid - Racing de Santander Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Atlético Madrid için gol beklentisi 2.61,Racing de Santander için 0.23 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.84 seviyesinde.

Atlético Madrid gol profili2.61
Racing de Santander gol profili0.23
Toplam gol profili2.84
Güç farkı49

Atlético Madrid İç Saha İstatistikleri

Atlético Madrid · iç saha7G 1B 2M17-6 · 2.20 puan/maç
Atlético Madrid · genel12G 1B 7M33-30 · 1.85 puan/maç

Racing de Santander Deplasman İstatistikleri

Racing de Santander · deplasman0G 2B 8M8-28 · 0.20 puan/maç
Racing de Santander · genel6G 5B 9M31-44 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Atlético Madrid - Racing de Santander Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Atlético Madrid - Racing de Santander Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6040 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%4040 maç örneklem

Atlético Madrid - Racing de Santander Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%2840 maç örneklem
4.5 ALT%7240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Atlético Madrid - Racing de Santander Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Atlético Madrid - Racing de Santander Form Durumu ve Maç Profili

Atlético Madrid, genel form profilinde maç başına 1.85 puan toplarken,Racing de Santander maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Atlético Madrid için 74/100, Racing de Santander için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+49 Atlético MadridSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.84Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.85 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.